KH 310 A (detail)

KH 310 A

KH 310 A je aktivní třípásmový monitor, který využívá pro každé pásmo vlastní zesilovač. Konstrukce tohoto modelu vychází z dlouholetých zkušeností ve vývoji studiových reprosoustav, ale přináší i řadu inovací. Je vhodný pro použití jako near-field, nebo jako hlavní reprobox pro středně velké projekty.
KH 310 A
Monitor KH 310 A zachovává to nejlepší z tradice aktivních třípásmových reprosoustav a reprezentuje skutečně unikátní nástroj pro dosažení přesné reprodukce zvuku. V součastosti je výroba plně pod dohledem inženýrů společnosti Neumann GmbH a tento model má při porovnání s jeho předchůdcem hned několik inovací a výhod.

K nim patří například inovovaný zvukovod pro vysokotónový driver a nová generace měničů pro střední i basové frekvence. Dalším plusem je schopnost dosáhnout vyšších akustických tlaků a tedy i poslechové hlasitosti. Výhodou je také eliminace potřeby párovat levý a pravý kus monitorů - vzhedem k přísným výstupním kontrolám, je

každý kus již z výroby "spárován" s jakýmkoliv jiným reproboxem KH 310 A. Reproboxy se samozřejmě přesto i nadále dodávají samostatně jako pravý a levý kus. Nesporným plusem je možnost regulovat intenzitu podsvíceného loga, které bílým světlem signalizuje napájení monitorů a červeně pak případnou aktivitu vestavěných limiterů.

Určitých změn bylo dosaženo i pokud jde o frekvenční rozsah a díky tomu je monitor KH 310 A schopen reprodukovat nízké kmitočty již od 34 Hz i při zachování konceptu uzavřené ozvučnice.

Návod k instalaci studiových monitorů

Recenze:

Recenze v magazínu Hi-Fi Voice

Ocenění:

—Cena resolution awards 2013

—Cena Pro Sound / Best of Show 2013
KH 310 A (01)KH 310 A (02)KH 310 A (03)KH 310 A (04)


KH 310 A
Neumann na YouTube

Preload obrázků Preload obrázků Preload obrázků